És akkor az eredmények:

ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYLISTA (EXCELBEN)

Fizika+ 2013. évi eredménye

6. osztály


7. osztály


8. osztály



6. osztály

Ssz. Név Iskola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. Össz:
  ETALON   b b d b d c a b d d d e e a c a d b  
1. Nagy Tünde Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény ( Ajak, Hajnal út 11) b b d c d c a b d d d e e a c a d b 85
2. Szőke Bence Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) b b d e d c a b d d   e e a c a d b 81
3. Bognár Ádám Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) b b d b d c a b d d b e e a c e d b 80
4. Csécsei Zsanett Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) b b d c d c a d d d d e e a c   d b 76
  Turcsányi Máté Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) b b d b d c a b   d e e e a c c d b 76
6. Márki Réka Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola b b d c d c a b d d b e e a b a d b 75
7. Munkácsi Enikő Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) b b d b d c a e d d d e d a c   d d 71
8. Barabás Zsófia Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) b b d c d c a d e d d e e a c a d c 70
  Győri Jonatán Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) b b d b d c a b d d e d d a c c d b 70
  Kecskeméti Zsombor Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY Ált. Isk. b b d b d c a b d d a c b a c b d b 70
  Kovács Dóra Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény ( Ajak, Hajnal út 11) b b d v d c a b e d b e e a e a d b 70
  Patakos Barnabás Hatvan --> Kossuth Lajos Általános Iskola ( Hatvan, Kossuth tér 1.) b b d c d c a b d d a e b b c a d b 70
  Sipos-Vajda Máté Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma b b d b d c a b d d b e a a c c d d 70
14. Kovács Barbara Margit Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) b b d d d e a b d d d e e a b e   b 66
15. Andrássy Tamás Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola b b d a d c a b d d b c d a c a d d 65
  Darók Illés Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) b b d c d c a b b d b e d a b a d b 65
  Farkas Norbert Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola b b d b d e a b d d a e d a e a d a 65
  Horváth-Gaudi Károly Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma b b d e d c a b a d d c e a c c d a 65
  Kis Boglárka Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) b b d c d c a b d d c e d a c c d d 65
  Merényi Attila Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) b b d d d c a b d d d c e c b a d a 65
  Pap Csenge Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma b b d d d e a b e d d e e e c a c b 65
22. Losonczi Máté Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) b b d c d c a b c d d   e e c a   d 62
23. Gulyás Róbert Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) b b d c d e a b e d   e d a c e d b 61
  Katona Márk Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon b b d e d c a d b d   e d a c a d d 61
  Kiss Renáta Rákóczifalva --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény b b d b d c c b a d   d a a c e d b 61
  Stomfai Gergely Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola b b d c d e a b d d e e d a b a   b 61
27. Ézsiás Fanni Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) b b d c d c a   d d a     a c a     60
  Fábián Blanka Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) b b d c d c a b e d a c a a c a d d 60
  Lapu Kolos Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY Ált. Isk. b b d c d c a b d d a d e e c d d c 60
  Lóska Dóra Hatvan --> Kossuth Lajos Általános Iskola ( Hatvan, Kossuth tér 1.) b b d b d c a d e d b e e a b d d a 60
  Petrányi Dóra Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola b b d c d e b b a d d e d a c a e b 60
  Simon Máté Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) e b d c d d a b d d a e c a d a d b 60
  Sipos Viktória Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény ( Ajak, Hajnal út 11) b b d c d e a e d d c e e a c e d e 60
  Szakács Laura Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) b b d c d c c a b d d c d a c a d b 60
35. Mátéfi Dalma Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) b b d c d c a e d d     e     d d b 59
36. Bakó Kornél Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) b b d b d c a b   d e c a a b a     58
37. Sipos Robin Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola b b d d d e a d e d   e e a c c d   57
38. Homoki Mária Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény ( Ajak, Hajnal út 11) b b d c c c a b d d e a b a b e d b 55
  Kiss Ágnes Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola b b d c d b a e d d e a e a c c e b 55
  Lénárt Szabolcs Zsolt Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola b b d c d c a b b d e c a a e a d d 55
  Nagy Attila Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola b b d d d c a a d d e e d d c e a b 55
  Nedbalek Örs Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) b b d c d c a b a d d a c e c e d c 55
  Sipos Brigitta Szolnok --> Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény b b d c c c b d b d d e e a c a b a 55
  Tóth Alex Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY Ált. Isk. b b d b d c c b d d e a d a c e e c 55
45. Borók Balázs Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon b b d e d   c   d d b e e a b a c e 52
  Czombos Bence Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) b b d c d e b b d d a d c   c   d b 52
47. Böröczki Tímea Kinga Jászapáti --> Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium Szakképző Iskola Kollégium b b d d d   a     d e   b a c   d   51
  Lányi Krisztián Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) b b d a d e a   d d e b a a c c d e 51
  Péterfy Zsolt Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola b b d e d e a b   d a a d a c d d e 51
50. Egyed Judit Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola b b d c d c c a d d b e d d b a d c 50
  Pap Máté Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) b b d d d b a e d d e e a c a a e b 50
52. Borsányi Fanni Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) b b d c d e a j d d   b   a b a   e 48
53. Kiss Benedek Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) b b d c d c a   d   b e d   b a c e 48
54. Czeczon Emese Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) b b d b d e   d a d   b d a b a d d 47
  Farsang Tünde Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) b b d b d e b   d d   a b a d e d c 47
56. Présel Viktor Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) b b d d d c c d   d e b b a c c d e 46
  Sas Viktor Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola b b d c d c c a d e   c d a c e e b 46
58. Besenyi Áron Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény e d d b d a a b a d d d e b c b e c 45
  Hájos Cintia Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) b b d b d c b e b d e e c b c e e d 45
  Patkó Bálint Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) b b d c c e a d a d b d a e c a d b 45
  Polonkai Máté Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) b b d c c c c d d d e d e b e a d d 45
  Szegedi Lajos Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola b b d c d e a c e d c e d e b a a b 45
63. Lévai Mihály Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) b b d c d e a b   d   c b a a b     44
64. Csizmadia Ádám Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon b b d d d e a b e d b c c a a c e a 40
  Mrena Gergő Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) b b d a a c a c   d e     a b c     40
  Szabó Kata Luca Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) b b d c c c a c c d e d d d b d d b 40
67. Goda Dániel Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) b b d e d e a         b d c a e d a 34
68. Fecske Zoltán Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) b j d c d b a a d d c a j j a j e j 30
  Kiss Regina Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) b b d b d e b e b a e c a b c e b d 30
  Tóth Natália Rákóczifalva --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény b b d d d e b d d d a c d e b c a c 30
71. Rafael János Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) b b d d c a c   c d   b b e b c e b 27
72. Kecskés Violetta Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) b b d c c a b a b d e a a a a e e d 25
  Török Beáta Rákóczifalva --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény b b d d c a b d e d c a c a e b e c 25

7. osztály

Ssz. Név Iskola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. Össz:
  ETALON   c e c a b d d d a e e c d a d b b d b a b d b e  
1. Németh Balázs Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) c e c a b d d d a d e c d a d b b d b a b d b e 115
2. Tóth Máté Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) c e c a b d d d a e c c d b d b b d b a b d b e 110
3. Horváth Hilda Abigél Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium / Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) c e c a b d d d a     c a a d b b d b a b d b e 107
4. Tószegi Fanni Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) c e c a b a d d a e a   d a d b b d b a b d b e 106
5. Korom Kata Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola c e c a b d d d a     c c a d b c d b a b d b e 102
6. Rubóczki László Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény ( Ajak, Hajnal út 11) c e c a b d d d a d c c c a d b j d b a b d b e 100
7. Szabó Zsombor Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) c e c a b d d d a e     d a d   b d j j b d b e 98
8. Nagy Zsuzsanna Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) c e e a b e d e a   c c d a d b b d b a b d b e 96
9. Gyarmati Zalán Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) c e c a b d d e c d a c c a d b b d b a b d b e 95
  Paksi Barnabás Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) j e c a b d d b c d e c b a d b b d b a b d b e 95
11. Örsi Imre Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) b e c a b d d b c e a c d a d b b d c d b d b e 90
  Túri Zalán Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) c e c a d d d e a d e c d a d a b d c c b d b e 90
13. Nagy Milán Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) c e b a b d d   a e a   d a d b b d b b b   b c 88
14. Kiss Arnold Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) c e c a a e d d e     c j a d c b d b a b d b e 87
  Seres Flóra Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma b e c a   d d b a e   b d a d b c d b a b b b e 87
16. Kuna Áron Szeged --> Dugonics András Piarista Gimnázium Szakközépiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium c e d a b d d e d b   c d a d b b d c e b d b e 86
17. Nagy Lajos Adolf Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon c e c a d b d e a e a c d a d e b d c e b d b e 85
  Pörneki Ádám Szeged --> Dugonics András Piarista Gimnázium Szakközépiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium c e c a b d d a b b e e b a d b c d b a b e b e 85
20. Orosz Levente Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) b   c c b d d b a     c b a d   b d b a b d b e 84
21. Csajka Brigitta Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) c e e a a d d e a     c b a d   c d b a b d b e 83
22. Kuli Zoltán Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola b e c a b   d   a e e c d b d b b d c e b d d a 82
23. Farkas Lilla Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) c e c a b d d b c d e   d a d a e d c e b d b e 81
24. Busi Dóra Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola c e e a d d d b a e a c c b d b c d b a b c b e 80
  Nagy Laura Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola a e b c b d d b a d e e d a d b b d b b b d a e 80
  Túri Gergő Marcell Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon c e c a b a d b a d a c d a d a b d b b a d b a 80
27. Deli János Jászapáti --> Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium Szakképző Iskola Kollégium c e c a b e d b c       c a d b a d b a b d b a 78
28. Baski Virág Törökszentmiklós --> Bethlen Gábor Református Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó b a c a b d d d a     c b b d b c d c e b d b e 77
29. Szalai Dániel Mátyás Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) c e c a d   d b c a a c c a d b d d b a c d b e 76
31. Kovács Gergő Hatvan --> Kossuth Lajos Általános Iskola ( Hatvan, Kossuth tér 1.) c e c a b c d e c e a c d a d d e d c a a d d e 75
  Murvai Márton Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY Ált. Isk. c e c a b d d e c e b b c b d b c d b a b c d e 75
  Nagy Anna Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) b e c a b b d   a     c c a d   b   c e b d b e 75
  Szelley Gábor Szolnok --> Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Tallinn AMI ( Szolnok, Kassai út 29.) b b c a b d d e a e c b d a b d c d b a a d b e 75
35. Bagdi Boglárka Törökszentmiklós --> Bethlen Gábor Református Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó c e c c d   d b a e a   c a   a b d b a c d b e 73
  Gácsi István Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) c e c a b d d b a d e c c b a c b d c   b     e 73
37. Lapu Gergő Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) c e c a d   d a a d e a c b a e e d b a b d b e 71
  Tokaji Nándor Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY Ált. Isk. b e e a d d d e a e e d d b d b d d b b   e b e 71
  Turóczi Dávid Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) c   c a     d a     e b   a d d d d b a b d b b 71
40. Cserepes Balázs Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola c e c a b b d e a e e b b a d d d d c e b c b a 70
  Szőllősi Dávid Tiszafüred --> Kossuth Lajos Gimnázium Szakképző Iskola Általános Iskola Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium b c e a b d d e b e a c d a d d e d c e b d b e 70
  Törjék Brigitta Szolnok --> Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény d e c a   d d b d d     d   d   e a b a b d b e 70
  Vig Boglárka Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) c e c a d d d e a e c b d a d e d d c e b b b d 70
44. Ignácz Alexandra Tószeg --> Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Tószeg ( Tószeg, Rákóczi út 30.) c e c a b d d e c       d a d a   d c b a a b e 69
  Jegesi Boglárka Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) c e c a b   d   a c d   b a d e b d c e   d b b 69
  Pintér Márton Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon a e   a b d d d c   a b b a d b b d     d d b a 69
  Skudrova-Tóth Dániel Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Tagintézmény c e c a d d d   e d   c d a e   c d c e   d b e 69
  Szabó Nóra Gréta Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a c c a b d d d a d e c c   d   b d c b   d a   69
49. Ács Ágnes Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) c a a a b e d d       c a a d b c d c e b d d e 68
  Munkácsi Dávid Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) c e   c b   d d e c d b c a c   b d b a b d b a 68
  Varga Kata Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola c e   a d d d   a d c   b b d b b d a c a d b e 68
52. Fábián Dávid Tószeg --> Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Tószeg ( Tószeg, Rákóczi út 30.) c e c a d e d e c e a c c a     b d c e b d b a 67
  Klement Gréta Hatvan --> Kossuth Lajos Általános Iskola ( Hatvan, Kossuth tér 1.) a e b a c b d   a d e c d   d c c d b a a d b a 67
  Mészáros Zoltán Szeged --> Dugonics András Piarista Gimnázium Szakközépiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium   e c a a d d b c d   c d b d b c d b b b c d e 67
  Talmácsi Antónia Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola / Kunmadarasi Ref. Ált Isk. c c c a b   d a a b a   d a   b e d b a         67
56. Barna Zsófia Jászkisér --> Csete Balázs Általános Iskola / Csete Balázs Általános Iskola ( Jászkisér, Petőfi út 1) c e c a a a d b e   e b d a d c e d c e e d b e 66
  Miriszlai Beatrix Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) c e c a b e d d a d a e d a a e c d a e e d b   66
  Recsi Dániel Jászapáti --> Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium Szakképző Iskola Kollégium c c b a b d d e c d e c c a d b b d c e c c b   66
60. Buránszki József Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) c e c a b a d b d d e b c a d d b d c e b d d a 65
  Kiss Tamás Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) c e c a b d d e e b c b d a d d c d b b b b a a 65
  Nagy Csaba Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) c e c b b d d d e d e e c b d j c d c e b d b b 65
63. Kui Krisztián Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.)   e c a d d d b a   a   d c d a c d b b b d e b 63
64. Német Gergő Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény   e e c b d d b a     c d a d e   d c e       e 62
65. Dóra Balázs Szolnok --> Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Tallinn AMI ( Szolnok, Kassai út 29.) c a a c b d d b a d a c a b d c e d c e b d b e 60
  Juhász Patrick Szolnok --> Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Tallinn AMI ( Szolnok, Kassai út 29.) c e c a b d d b a d a a d b a d e a c e b d b d 60
  Kovács Luca Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) c e c a b e d b a d e b c a d   c d c e         60
  Kovács Roland Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) b e c a b d d b a d a e c a d b c d d d c d a a 60
  Reszegi Máté Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola d e c a b   d a   d     d a d c c d c e b c b   60
70. Falusi Gergő Gábor Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény c e   a     d a a d a b b c d a c d c   b d b e 59
  Kiss Viktória Jászkisér --> Csete Balázs Általános Iskola / Csete Balázs Általános Iskola ( Jászkisér, Petőfi út 1) c e e a     d   d b a c b e d   b d c e b d b a 59
  Kovács Szandra Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) c e c a     d a c   e b d   e d c d c e b b b e 59
  Mázló Krisztina Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10)   e c a b d d a e b     c a d a c c c e b   b e 59
74. Almási Koppány Törökszentmiklós --> Bethlen Gábor Református Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó b e c a   d d   c e     c d d   b d     b c c b 57
  Székely Bence Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény / Szabolcsbáka ( Ajak, Hajnal út 11) c e j c b   d e b a   b a a d a c c b a b j b e 57
76. Abonyi Tekla Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) c e b a b a d b c d c b a a d c b a c a b d d b 55
  Borbély Dominik Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy a e e a b e d j a b c e d d b b c d a e a d b e 55
  Gyurkó Gellért Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) a e d c d d d d c e c c b b d b d d j b b d j b 55
  Nagy Orsolya Karcag --> Kiskulcsosi Általános Iskola / Karcagi Általános Iskolai Központ Kiskulcsosi Tagiskola b e e a b d d b a d e a d b d c c d c e a d d d 55
  Pongrácz Dániel Pál Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) c e c d b e           b   a     c d   c b d b   55
  Szabó Roland Tiszafüred --> Kossuth Lajos Gimnázium Szakképző Iskola Általános Iskola Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium a e b a c b d c e d e e d b c e c d b a a d b e 55
  Szakál Ágnes Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) a c c a b b d c e e e   b   d c b d       d c c 55
  Tamás Miklós Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Tagintézmény b e b c b a d b b d e c c d d c c d b b b d b a 55
  Zöld Tibor Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) c e e a b d d b e d e a c c a b e d a e a e b e 55
85. Bakó Noémi Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) b e c a   b d   c e e c c a     c d a e c c d e 54
86. Jancsik Dániel Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy c e e a b a d   c       c       d d c e b d a e 52
  Sebestyén Tímea Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény c a b a   d d c a d e e c e d a d d c d b   b d 52
  Tóth Marcell Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY Ált. Isk. c e e a b j d b   e a c c c d a e d e e b   a d 52
89. Juhász Zoltán Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) c c c a b a d d c b a j c c d a e d a c   d b d 51
90. Gál Milán Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy c c c a e d d c c d d b c e d a e d d d b d b d 50
  Illés Benedek Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) d c d b e d d   e b a   b a d   d d     b d b e 50
  Pénzes Kristóf Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a e b a b b d d c e a b d c d a a e d a e d j j 50
  Szabó Regő Tiszafüred --> Kossuth Lajos Gimnázium Szakképző Iskola Általános Iskola Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium c e b c d b d a a e e b b b a a a d a d b e b e 50
94. Nagy Kitti Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola c e     b d d b       c e   e c   d b b   a d   49
95. Benedek Virág Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) a e a a d   d   a b a   d a e   c d       b b   48
  Szabó Koppány Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) b e e a e   d   e j d d c c d b b d j e b   b b 48
  Varga Nóra Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) b b c a a c d     d e   c b d b c d c e b d a a 48
98. Bicsák Imre Jászkisér --> Csete Balázs Általános Iskola / Tagintézmény ( Jászkisér, Petőfi út 1) c e c d d d d   c b a e c a j a c d c e b e e e 46
  Facsar Luca Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola / Kunmadarasi Ref. Ált Isk. c a a b b e d e   e e e     e b e d a a   e     46
  Ilonka István Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény a d e a   d d e j d e c c a e d e d b a e e a j 46
  Veres József Zagyvarékas --> Damjanich János Általános Iskola ( Zagyvarékas, Alkotmány u. 20.) c e e c b c d e a d a d b a a d e d a e   d b b 46
102. Lencse Milán Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) a e a b e d d d d a e c c d c e c d a c a d c e 45
  Polónyi Bence Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény c b b a d e d c e d c b d c c c d c b d b d b e 45
104. Pásztor Kamilla Kétpó --> Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Kétpói Tagintézménye b e e a   b d e a a     c   d c d d       d     44
105. Pál Helga Jászkisér --> Csete Balázs Általános Iskola / Tagintézmény ( Jászkisér, Petőfi út 1) b e c d c a d d   e a   b d   e d d c d c d b a 43
  Mihályi Vivien Szolnok --> Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a e     b a d d a e c   b   c a c c c   b b     42
  Nagy Szilárd Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény   e   a     d   a d j a d   b j a d c e a c b   42
  Papp Enikő Karcag --> Kiskulcsosi Általános Iskola / Karcagi Általános Iskolai Központ Kiskulcsosi Tagiskola c d e a b d d e c d b a e b d e c d a b   d a   42
109. Jónás Bernadett Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) c e c e e e d c e d d c d d e a c d c c e b b c 40
  Szabó Bence Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény b a e a b e d e c d a c b a j a e d a c b b d e 40
  Szűcs Gergő Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a e c a d e d d a       c c a   e d c e d b a   40
112. Mészáros Levente Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) c e d c d e d e a c e b c c     d d a e d b b   38
113. Bobák Edia Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) c c e c e c d c c e a   a d d a e d c c a d b b 36
  Rácz Dávid Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája b e   c   d d c a b a   c   d d d d c e j   a   36
115. Farkas Roland Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) c a a d e b d b e a c a d c d b c c b a a a e b 35
  Tóth Mihály Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) a e d b e c d c e d e b d c d b c c c d b b c b 35
117. Tóth Krisztina Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma a e b a b   a   b   c   c a a a c d c e c c b b 34
118. Balázs Szimonetta Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola / Kunmadarasi Ref. Ált Isk. b d   a a c d d e b e j c d b d e d     d e b a 33
  Kiss Gábor Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) b a e a b   c e c       c a     c d c e   d a   33
120. Horváth Laura Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola d a c c e   d b c b d a c d a e b d c b c d a e 31
  Kasza Richárd Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) b e d c   d d       a b a a   e d d c e e c a   31
122. Angyal Laura Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Tagintézmény b e e c a j j a a b c d d c d d c d d d a e b a 30
  Juhász Petra Jászkisér --> Csete Balázs Általános Iskola / Csete Balázs Általános Iskola ( Jászkisér, Petőfi út 1) c d b a c b d a a b a b c e d c d a a c c d a a 30
  Katona Csaba Tószeg --> Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Tószeg ( Tószeg, Rákóczi út 30.) c e b e a   d e c b e e c b   a c d       a c b 30
  Szabó Dorina Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a d c c c a d b a d e a d d a c d a c c b b a d 30
  Tajti Richárd Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) c e b e c e d b e d a b d e c e b d c e a b a d 30
127. Korán Fanni Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Szalai Sándor tagintézmény a e c b   c d   c c a d b a e e d d a e a b d d 27
128. Ördög Sára Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) a c b c a   d b e b d   c b d e d d b d   b     25
  Szilágyi Gabriella Kétpó --> Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Kétpói Tagintézménye b e e b c e d c b d e e e a a c d d e b d c d d 25
130. Juhász Krisztina Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma a e d c c   d b b d b b b   d d d d c c e b d   23
131. Bogdán Brigitta Jászkisér --> Csete Balázs Általános Iskola / Tagintézmény ( Jászkisér, Petőfi út 1) b c c c e c d e a d b b b e c a d c c b a d a b 20
  Nagy Kitti Karcag --> Kiskulcsosi Általános Iskola / Karcagi Általános Iskolai Központ Kiskulcsosi Tagiskola b a e b a d d a a d a b c c c d c d c c a e d a 20

8. osztály

Ssz. Név Iskola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. Össz:
  ETALON   d d a e c b a c d d a b e d b b c b b a e e b d b  
1. Cs. Nagy Eszter Sára Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) d b a e c   a c d d a b e d b   c b b a d e b d b 107
2. Rochlitz Bence Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) d a d e c b a c d d a b e d b b a b b a e a b d b 105
  Tóth Klaudia Tiszafüred --> Kossuth Lajos Gimnázium Szakképző Iskola Általános Iskola Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium d d a e d b b c b d a b e d b b b b b a e e b d b 105
  Wesniczky Albert Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) d a c e c b a c d d a b e d b b a b b a e e b d e 105
  Zsemberi Dániel Jászapáti --> Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium Szakképző Iskola Kollégium d d a e c b a c a b a b e d b b e b b b e e b d b 105
6. Fórizs Ákos Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) d d   d c b a c a d a b e d b b   b b a     b d b 100
7. Algay Szabolcs Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) d a a e c b   c d d a b e d b a e b b a e e c d d 96
8. Petró Zsolt Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény ( Ajak, Hajnal út 11) d d a c d c a c c d a b e d c b a b b a e e b d b 95
9. Fazekas László Tiszafüred --> Kossuth Lajos Gimnázium Szakképző Iskola Általános Iskola Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium d d a e c b     d b a b e d   d   b b a d e b d b 94
10. Kiss Attila Csaba Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola / Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) d d c e c b a c b c a b e d b a   b b a c   b d b 92
11. Majercsik Bence Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) d d e e c b   c b d a b e d a b a b b a d e b d c 91
  Nagy László Szolnok --> Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény d d a e c c b c j d a   e d b b c b c e e c b d b 91
  Németh Máté Bence Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon d d c e d b   c c d a b e d a b a b b a e a b d b 91
14. Bencsik Luca Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) d b a e c d   c   c a b e d b     b b a     b d b 86
  Palágyi Imre Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon d d d e c b   c c d a b e d b b a b b a d a b a c 86
16. Makai Kamilla Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) d d   e c b       d a b e d b a a b c e d e b d b 84
17. Czimmer Gergely Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) d d c e c b   e b d a b e d b d e b b b e     d b 83
18. Varga Ádám Szolnok Szandaszőlős --> Szandaszőlősi Általános Iskola Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény d a a e c b   c d d b b e d d b c b c e e b a d   82
19. Kovács Péter Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) d d a a e b e c d d a b e d d b c b c e d c b d c 80
  Merlák Zoltán Szeged --> Dugonics András Piarista Gimnázium Szakközépiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium d b a e c b b c d c a b e d d c a b b a d e b c e 80
  Pápai Adrián Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) d d a d c     c   d a b e d a b a b b a d   b   e 80
  Pollák Csaba Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény ( Ajak, Hajnal út 11) d d e c c d b c a d c b e d a b a b b a e a b d b 80
23. Kánya Zoltán Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) d d a e c d   b a c a b e d d   e b b a     b d b 79
  Lénárt Noémi Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) d e a e c a   c     a b e d   d c b b b e d b b b 79
  Tóth Róbert Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium / Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) d b a a c b   b c d a b e d d   c a b a e   b d   79
26. Jakoda Erzsébet Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) d d a d c     b   d b b e d a a c a b a e b b d b 78
  Nagy Csongor Szeged --> Dugonics András Piarista Gimnázium Szakközépiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium d a e e c b     c j a b e d b   e b b a e d b d c 78
28. Kányási Veronika Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) d d a d a b c c b c a b e d a a a b b a     b d b 77
  Tóth Tina Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) d b   e a b e c b c b   e d b b a b b a e e b d c 77
31. Agócs Krisztina Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola d d a e c b   c c c a b e d b b e a c e e c b b c 76
  Péntek Ferenc Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola d d a e c b   c b c a b e e a b e b c e d e c d b 76
  Utasi Boróka Jászapáti --> Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium Szakképző Iskola Kollégium d   a c e     e   c a b e d b     b b a d e b d b 76
34. Hazafi Tímea Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) d e a b c d a e c d b d c d b a c b b a e e b d d 75
  Kolozsvári Balázs Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy d a a e c a e c c c a b e d c b a b b a a d b d a 75
  Magyar Martin Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) d b e d c         c a b e d a b a b b a e e b d   75
37. Pocsai Patrik Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) d b e e c         d a         b c b b a e a b d   74
38. Lőrincz Zoltán Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) d d a c c     c b d a b e b b e a b j e d e   d b 73
  Szuda Gergő Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény d a d e c     j   c a b e d b b a b c e e e b a b 73
40. Mucza Márta Antónia Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény d b a b c a b c b b c d b d b b c b b a e c a d b 70
  Ratkai Zoltán Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) d e e e c a   b   c a b e     b a   b a e e b e b 70
42. Gedei Péter Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy d d a e c b   c   d e b b     b a b c e j a b d d 69
43. Czakó Luca Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) d b c e c     c     a b e d   b   e c e e   b   b 68
44. Tóth Ábrahám Szeged --> Dugonics András Piarista Gimnázium Szakközépiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium d b e d c b   e a d a b e d a   c b c e d e b d c 67
45. Bezzegh Ildikó Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény ( Ajak, Hajnal út 11) d a d j c b e d e d a b e a   d b d b a e j b d b 66
  Kustár Gergely Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) d b a b c a b   c d a b e d b e a b c e d e b d e 66
  Mérész Anna Szolnok Szandaszőlős --> Szandaszőlősi Általános Iskola Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény d a a d a b b c d c a b e b d a a d b a d e b d   66
48. Szűcs Noémi Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola d b e a c b   b   d a b e d e     b b a d   a d e 65
  Vágner Martin Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény / Szabolcsbáka ( Ajak, Hajnal út 11) d b c e c b   c e c a b e j a b   b b a d a       65
50. Ficzere Norbert Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kálvin u. 9.) d d e d a c   c   e a   e d   d a b b a c a b d b 64
  Somlai Ádám Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma d a   b c a       c a b   d     a b b a     b d b 64
52. Csík Dorottya Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) d d a e d b   b   c a b c d b e e b b a b d   b c 63
  Madarász Dávid Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola / Kunmadarasi Ref. Ált Isk. d b a b c     c c c a b e d a b a   c e e c b a b 63
54. Köböl Vince Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) d a a d e b   c   d a b e d a e c b c e d a b c e 62
  Márki Bence Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola d b a e c c   b   d e a e d c b c b c e d e b b e 62
56. Fazekas Enikő Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) d b a   a b   a     a b c d b   b d b b   a b d b 61
  Szabó Tünde Sára Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény d e d e c b   b c d b b a d b b a a c e d a b d b 61
58. Gál Péter Zagyvarékas --> Damjanich János Általános Iskola ( Zagyvarékas, Alkotmány u. 20.) d e a e a c c c b c a b c d b e a b b e b e b e e 60
  Kádár Attila Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy d b c b c b a c a d a b e d b j a b c d b d a b c 60
  Nagy Adrienn Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) d a a e a b   c   d   b e     b           a c d d 60
  Pádár Tamás Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) d b b d c c e c d e a d e b d e c b b a d c b e b 60
  Révész Barbara Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) d a e e c a e c a d a b b d e a e b b a d a b c c 60
63. György Gergő Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) d d a d b   d e   d   b e d b a d b c e   e c d c 59
64. Szabó Zoltán Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola d d e c a c   b   d a a d d a b c e b a a e b a   58
65. Kovács Márk Törökszentmiklós --> Kölcsey Ferenc Általános iskola ( Törökszentmiklós, Kölcsey út 21.) d a   e c     b   c c b e d   e c   c b   e c d b 57
66. Pomázi Patrik Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) d e c a a b   b c d a b e d c b c a a c d d b b b 56
  Sebők Máté Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) d d   d d b       c a b e d         c e       d b 56
68. Hegedűs Kamilla Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) d   a d c     c   d a a e d d b a b e d   d e c c 55
  Kisbódi Alida Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény d c a e a e a a d d a b a e d d c c c c c b b b b 55
  Makovi Gyöngyi Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) d b a b d b       b a b e d d a e d b a     b c c 55
  Öreg Nanetta Karcag --> Kiskulcsosi Általános Iskola / Karcagi Általános Iskolai Központ Kiskulcsosi Tagiskola d b b b c c a c c a e b e d a b a d c e b a b d b 55
  Pintér Noémi Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) d b c e c c c c b c a b e a d b d b c d d c b d c 55
  Török Sándor Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) d b a e d e a b c d a b b a b e a b d d e e d b e 55
74. Kovács Martin Karcag --> Györffy István Általános Iskola / Györffy István Általános Iskola d b a e c b   b   c a         e a b c e e e       54
  Stomfai Dániel Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium / Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) d b a b a b   b   d   b j d   d c b b b a e d e e 54
  Szabó Sára Zsófia Kisújszállás --> Arany János Református Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) d   a b c b       c c   e d b b a   c   d     d d 54
77. Boros Roland Törökszentmiklós --> Kölcsey Ferenc Általános iskola ( Törökszentmiklós, Kölcsey út 21.) d a a d d c   c a c a b d d a d c   c e b e b d c 52
  Bozsik Donát Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) d d b e a d a b e d b     a d b d a b a e e c b e 52
79. Burai Antal Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Tagintézmény d   a e a c   c e c e b a   b b c a               50
  Hámori Gergő Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) d e e e c d a b c a b d a d a d d b b b a d b d b 50
  Jenes Violetta Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY Ált. Isk. d e d b c c c c c d a b e d e e a b c e d a e d c 50
  Kovács Leila Zagyvarékas --> Damjanich János Általános Iskola ( Zagyvarékas, Alkotmány u. 20.) d a e d b c a b a b d e e d b e a b c b e e b d d 50
83. Patkós Balázs Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája d b c a c b   b d c a b b d e   a b c b   d b   e 49
84. Boldog Dániel Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola d   c e b b d e c b e b c d b b c   a e d a b   c 48
  Juhász Judit Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) d e a c a a       b a b e e   b a b c         d d 48
  Sípos Sándor Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola / Kunmadarasi Ref. Ált Isk. d   a c a     b     a b e b   c   b a c d e a   b 48
87. Simon Szimonetta Hatvan --> Kossuth Lajos Általános Iskola ( Hatvan, Kossuth tér 1.) d e c a a b   b   d a a e d d b a d d d d c b d d 47
88. Szesztai Dóra Ajak --> Tamási Áron Ajaki közművelődési Intézmény / Szabolcsbáka ( Ajak, Hajnal út 11) d d a a c c   b a b e b e d a a a b a c d c b c d 46
89. Kardos Gergő Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Tagintézmény d d c e e     b   c c b e d e e   d c e   c b d a 45
  Mészáros Márk Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Móra Ferenc Tagintézmény d b a e c c c b b e a a e d c d a d c e d a b d c 45
  Rimóczi Martin Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY Ált. Isk. d d d c c c a c c d b c e a c d b d b b d c c d c 45
  Vona Dóra Törökszentmiklós --> Bethlen Gábor Református Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó d e d d e     b   c a d e d b a a b c e   d   d b 45
94. Kiss László Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium / Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) d   c c a     c   c c a e c e d c c c e e e a d b 44
96. Kemény Dániel Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) d c e a e c       b c b e d d d a b a c e d b d c 43
  Pakai Ádám Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény d b a b c e d a   d b b e     b b c a e e j c b e 43
98. Erdei Fanni Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola / Kassai Úti Magyar-Angol KTNY ált. Isk. d c a c c b d e d c a d e c c d e               c 42
  Gáll Endre Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma d b e   d c   b d b a j c d a c a b c e d e b d c 42
100. Karsai Gergő Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola d b b c c e e b c c a b e d d d d b e e   a b b e 41
101. Fekete István Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája d d c c d c a c c c a e e a d b a c d d a a b c c 40
102. Szűrös Illés Milán Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) d   a c d d   b   d a b   a e b a d c a d d a c d 39
103. Kenyó Márk Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) d   c b a c   b   c c b e d a   a b     c e     d 38
104. Laczkó Ádám Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) d c a a a d e c c d c b   a d a a b c e d   e d e 37
106. Hajdú Nikolasz Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) d e a c a d a d c b e b d a d d a e a d b e b d a 35
  Kiss Ádám Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) d e d a d c a a d d e b b d d a e b c d c c a e d 35
  Papp Márk Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma d e d c d b   b   a e b e b c a     a e d   b d c 35
109. Bíró Olga Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola / Kunmadarasi Ref. Ált Isk. d e b a a   c b       b e d e e a   a   c e   e c 32
110. Babecz Balázs Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) d c d d e     b   d   a   d d b b   d d b e d b d 31
111. Harangozó Gábor Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) d e e   a c   e   c a a a d b d b b c e b c     e 30
  Herédi Máté Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) d e b a c d a e b c a b b e a e d c c e d c b j c 30
  Oláh Sára Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Székely Mihály Tagintézmény d c c d a c e e b a b b c e d b c b b b b d a c c 30
114. Csajági István Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Tagintézmény d c e c a     a   b   b b       a   b b   b b b c 29
116. Boda Patrícia Törökszentmiklós --> Bethlen Gábor Református Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó d b c c a c   c   e b d c d d a b b c a b a e a d 27
117. Barta Szilárd Jászdózsa --> ÁMK Bozóky János Általános Iskolája ( Jászdózsa, Széchenyi u. 9.) d b d d e d   d j j j j e d e b b d j d d j b e c 26
118. Tekse Judit Törökszentmiklós --> Bethlen Gábor Református Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó d e e c a b c b b b e a a d d e a b c b d a c d c 25
119. Sós László Máté Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola d b d j j   b c e b b b j b d d a d c d j a j d d 21
120. Csohány András Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / JKI Belvárosi Általános Iskola d b d d a c e a e a c b b d c d a c j b a a a c d 15
121. Sztrunga Dávid Zagyvarékas --> Damjanich János Általános Iskola ( Zagyvarékas, Alkotmány u. 20.) d b d a a e d a e a b a d b d d c e c d b c a a d 10