És akkor az eredmények:

ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYLISTA (EXCELBEN)

Fizika+ 2012. évi eredménye

6. osztály


7. osztály


8. osztály



6. osztály

Ssz. Név Iskola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. Össz:

ETALON
a b d d e a a b c d a d a c d d b d
1. S.Tóth Dániel Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Ált. Isk. Tagintézmény a b d d e a a b e d b d a c d c b
71
2. Nagy Anna Kisújszállás --> Arany János Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) a b d d e a a b e d c c a c d d b a 70
3. Korom Kata Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a b d d e a a b c a
d a c b


64
4. Tóth Máté Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) a b d d e

b c d a c a c e e e d 62
5. Kovács Gergő Hatvan --> Kossuth Lajos Általános Iskola ( Hatvan, Kossuth tér 1.) a d d d e c a e b d a d a c b e b d 60

Nagy Lajos Adolf Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon a b d d e d c b d a d d a c d d b c 60

Szabó Zsombor Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) a b d d e a a b j a a c a c b b e d 60
8. Gácsi István Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) a b d d e a a b a

d a c b b

59
9. Csatári Bernadett Kisújszállás --> Arany János Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) a b d e e a a b d d d d a c e


58

Reszegi Máté Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Györffy István Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a b d d e

c c d a c a c e e
d 58
11. Kavas Katalin Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) a b d d e e d c b
a d a c d e b c 56
12. Rubóczki László Ajak --> Ajaki ÁMK meg Szabolcsbáka tagiskola ( Ajak, Hajnal út 11) a b d d e d c b c b c d a c c b b c 55
13. Munkácsi Dávid Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) a b d d e

b j a a
a c a


51

Tóth Emma Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) a b
d

a
c a a c a c b
b
51

Vizi Luca Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) a b d d e d c a a b c c a c d d b
51
16. Ács Ágnes Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) a b d d e e
d c

c a b d d

50

Buránszki József Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) a b d d b e e b a a a c a c c c b d 50

Jobbágy Sándor Berekfürdő --> Veress Zoltán Általános Iskola és Óvoda ( Berekfürdő, IV. Béla király út 1.) e b d e e c c b b b a d b c c d b d 50

Keserű Bálint Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Györffy István Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a b d b e


a d a d a c c c

50

Kökény Zsófia Jászalsószentgyörgy --> Lippay L. Alsójász.Óvodai Iskolai Alapf. Műv.okt. Központ ( Jászalsószentgyörgy, Rákóczi út 1.) a d d d e a a b b a c a a c b b e d 50

Patakos Barnabás Hatvan --> Kossuth Lajos Általános Iskola ( Hatvan, Kossuth tér 1.) a b e d e e b d c a c c a c d d e d 50
22. Juhász Zoltán Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) a b d d e


c b d d a c a a c a 48

Máj Dániel Jászalsószentgyörgy --> Lippay L. Alsójász.Óvodai Iskolai Alapf. Műv.okt. Központ ( Jászalsószentgyörgy, Rákóczi út 1.) a b e b e a a e b
a d a c a
c
48
24. Ágotai Enikő Kisújszállás --> Arany János Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) a b d d e

a d a a d a c b e d b 47

Murvai Márton Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola ( Szolnok, Kassai út 17) a b d d e c b
b b a c a c b e b
47

Nagy Milán Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola / Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) a b d d e

d a a d d a c a a b c 47
27. Nagy Petra Flóra Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) a b d e e b b c c b a c a c c
c d 46

Zrupkó Zalán Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola / Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) a b d a e e e e e e
d a c d d e c 46
29. Ádám Csaba Dániel Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) a b d d c e a c c a a d c c e b c e 45

Busi Dóra Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a b d d a a a c d a c c a c b b b a 45

Kása Antal Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) a b d d e c b c e a a c a c b b b c 45

Kepes Olivér Hatvan --> Kossuth Lajos Általános Iskola ( Hatvan, Kossuth tér 1.) d b d a e d c e b b a d a c b e b d 45

Lucza Levente Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola / Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) a b d d e b b c d a c c a c d d a c 45

Pintér Boglárka Jászalsószentgyörgy --> Lippay L. Alsójász.Óvodai Iskolai Alapf. Műv.okt. Központ ( Jászalsószentgyörgy, Rákóczi út 1.) a b a d e d c b c b e c a c b e c d 45
35. Gácsi László Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma a b d d c d
c c
d c e c d
b
44
36. Szilágyi Bence Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola ( Szolnok, Kassai út 17) a b d
e b b b a a a c a c b b e
42

Vasas Csaba Ajak --> Ajaki ÁMK meg Szabolcsbáka tagiskola ( Ajak, Hajnal út 11) a b c d e a a e b a c c a c c c

42
38. Bozsik Adrienn Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / Belvárosi Általános Iskola a b d e e


e a c c a c

b
41

Német Gergő Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / Belvárosi Általános Iskola Székelly Mihály Tagintézmény a b d d e




a c d c b b c
41

Szabó Dorina Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a b e a e e a e c a d d a c c b d
41

Szatmári Petra Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) a b d d d c b
a b a a a c a d a a 41

Szerdahelyi Virág Panka Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) a b a e e b d
a c c d a c b e b d 41

Varga Nóra Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a b d d


b


c a c b a a a 41
44. Ari Dávid Károly Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon a b d d e d e c a c c c a c b b b b 40

Baranyai Henrietta Berekfürdő --> Veress Zoltán Általános Iskola és Óvoda ( Berekfürdő, IV. Béla király út 1.) e b d e e d c a d c a d a c e a a d 40

Bathó Attila Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / Belvárosi Általános Iskola Székely Mihály tagintézmény a b d e e a a d b a b b b c e d c a 40

Orosz Levente Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / Belvárosi Általános Iskola Székelly Mihály Tagintézmény a b d d e d e e b b a c a c b b a c 40

Szujó Bence Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma a b d d e d b e d b c c a c c a b a 40

Tószegi Fanni Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) a b d d e c c a c a c c a c b b a a 40

Zöld Tibor Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) a b a d j e e b a d c d a c b e j j 40
51. Gombás Sándor Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma a b d d d


c
b a a c b a c b 39

Örsi Imre Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a b a c e
e e c
a c a c b e

39

Torma Béla Ajak --> Ajaki ÁMK meg Szabolcsbáka tagiskola ( Ajak, Hajnal út 11) a b d d c b b b
b a c

a b b
39
54. Varga Róbert Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a b d d e e e e b a e
a c b

a 38
55. Nagy Szilárd Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / Belvárosi Általános Iskola a d a d e


a b a c a c



37
56. Dollinger Arnold Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Ált. Isk. Tagintézmény a e d d e e e j c c c d e c a e e b 35

Kiss Gábor Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) d b a d e b c d b d e d a c a c e b 35

Tóth Marcell Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola ( Szolnok, Kassai út 17) a b d d d d a d b c e c a c b e d b 35

Turi Gergő Marcell Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon a b d d e


e a d c b c b b

35
60. Tamás Miklós Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Ált. Isk. Tagintézmény a b d d e
c
e b c
b c a a c
34
61. Hajdú Csilla Titanilla Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) a b a a d c b d j d a c a c e b e a 30

Varga Csaba Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) a b a d b e c e b b b d a c e e e e 30

Veres László Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Györffy István Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a b d c b a c d a b c a a c b a d a 30
64. Székelyi Bianka Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / Belvárosi Általános Iskola Székelly Mihály Tagintézmény
j e
e
a


d
a c e
a
29
65. Tajti Richárd Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) a b c e e c c e d b e d e c b a a e 25

Tóth Mihály Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) a d d c d e c c b c a c d c a d e c 25

Veres József Zagyvarékas --> Damjanich János Általános Iskola ( Zagyvarékas, Alkotmány u. 20.) a a d a a d a a e a a c d c b b d a 25
68. Farkas Roland Törökszentmiklós --> Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola ( Törökszentmiklós, Petőfi út 52.) d e b a a c b b a d b d c c b a c b 20
69. Cserepes Balázs Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / Belvárosi Általános Iskola a d e d d e b e e b e
a e e
d a 17
70. Horváth Szabolcs Berekfürdő --> Veress Zoltán Általános Iskola és Óvoda ( Berekfürdő, IV. Béla király út 1.) e j c c b e e c a c b d e c c c e d 15

7. osztály

Ssz. Név Iskola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. Össz:

ETALON
a c c b e d d d b c d a d a a b e b c c e d e d d
1. Kiss Attila Csaba Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) a c c
e d d d b c d e d d e b e
c c e d e d d 102
2. Pollák Csaba Ajak --> Ajaki ÁMK meg Szabolcsbáka tagiskola ( Ajak, Hajnal út 11) a c c b e d d e b c e a d a a a e b d c e d b d d 100
3. Majercsik Bence Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola / Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) a c a a e d d d b c d a d a a b e c b c e j e e d 95
4. Tóth Róbert Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) a c
c
d b b b c d a d a a b e b
c e d e d a 93
5. Árvai Csaba Szolnok Szandaszőlős --> Szandaszőlősi Általános Iskola Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a c e e e d d d b c d c c d e b e b e c e d e d d 90

Petró Zsolt Ajak --> Ajaki ÁMK meg Szabolcsbáka tagiskola ( Ajak, Hajnal út 11) a c c a e d b b b a a a d a a b e b e c c d e d d 90

Rochlitz Róbert Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola / Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) a c a e e d c c b c d a d a c b e a e c e d e d d 90
8. Makai Tímea Kamilla Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) a c

e c d d b
d a d


e d
c e d e d d 87
9. Fórizs Ákos Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) a c c c
j b d b c
d d a a e e c c d e d e d d 82
10. Kányási Veronika Szolnok --> Belvárosi Általános Iskola / Belvárosi Általános Iskola ( Szolnok, Templom út 6.) a c e a e c d d b c a a d a a b e a
c c a c d d 81
11. Czakó Luca Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) a c c b e c a
a c
a d
b
e a
c e d e d d 80

Kustár Gergely Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) a c c a a c b b b e d a d e e b e b e c e d e d d 80

Zsemberi Dániel Jászapáti --> Jász-Nagykun-Szolnok-Megyei Mészáros Lőrinc Gimnázium Szakképzó Iskola és Kollégium / gimnázium a c c a e d b b b e d c d c e a e b e c e d e d d 80
14. Bencsik Luca Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) a c d
e c d d d a
d c a a b e b
c c d e d d 78

Bezzegh Ildikó Ajak --> Ajaki ÁMK meg Szabolcsbáka tagiskola ( Ajak, Hajnal út 11) a c c b
d b b b d d a d

d e b d d e d e d a 78
16. Kolozsvári Balázs Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy úti tagintézmény a a
a a d d d b c a a d e e e e b
c c d e d d 77
17. Kolics Bence Viktor Kisújszállás --> Arany János Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.)
c
e e d

b c d b d c e b e b
c e d a d
76

Nagy Erika Törökszentmiklós --> Bethlen Gábor Református Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó a c c b e c b e b j d a d e e d e c e c e d e
d 76

Zsemberi Gábor Jászapáti --> Jász-Nagykun-Szolnok-Megyei Mészáros Lőrinc Gimnázium Szakképzó Iskola és Kollégium / gimnázium a c e a b c d d b c e a d j j b e e c c e d
d e 76
20. Németh Máté Bence Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon a c c a e c b b b d d a d b a e e b e c e e e d a 75

Révész Barbara Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) a c c a e c d d b e b a d e e b e d e e c d e d d 75

Sípos Sándor Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola ( Kunmadaras, Kálvin út 2.) e c e b e d d
a b d a d

b e b
b e d e e
75

Vágner Martin Ajak --> Ajaki ÁMK meg Szabolcsbáka tagiskola / Ajaki ÁMK Szabolcsbáka ( Ajak, Hajnal út 11) a c c d e c b a b c d a d j j b e c d c c e e d d 75
24. Madarász Dávid Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola ( Kunmadaras, Kálvin út 2.)
c c e e c b b j d d a e


e b c c e d e d d 74
25. Algay Szabolcs Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) a c
a
c c c b c d a d

c e a
c e d e d
71

Benke Miklós Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma a c


c e
b c d a d


e

c
d e d
71

Tóth Klaudia Tiszafüred --> Kossuth Lajos Gimnázium Szakképző Iskola Általános Iskola Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium a c c c b d b b b c d a d a a c e d
b a a e d b 71
28. Boldog Renáta Túrkeve --> Petőfi Sándor Általános Iskola ( Túrkeve, Petőfi tér 6.) a c
c
d b b b c
a d d a c e b
c c d a d
70

Cs. Nagy Eszter Sára Kisújszállás --> Arany János Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) b c
a
d d d b c d a d c e e e

d c d e d
70

K. Nagy Rebeka Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) a c a c e c e b b c d c d b c d e b e c e d e e d 70

Lazányi Zoltán Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Györffy István Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a c c d e c e e b c e b d d d e e b a c a d e d d 70

Rimóczi Martin Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola ( Szolnok, Kassai út 17) a c d a e c b c b c d e d a c b c b c d b d e d a 70

Szabó Tünde Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a c
e
d c
b c a a c d d b e c
c e d e d
70
34. Kovács Péter Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a c
a
c d d b c e a d d e c e b
d e e c d d 68

Tóth Csenge Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) a c c a
c e e b a d b d a a b e c e c
d b d
68
36. Kerekes Patrik Jászalsószentgyörgy --> Lippay L. Alsójász.Óvodai Iskolai Alapf. Műv.okt. Központ ( Jászalsószentgyörgy, Rákóczi út 1.) a c


c b a b a b a d

e e b
c e d e d
67

Szabó Mónika Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon a c c a e c b b d c a e d e

e b e c e d b d d 67
38. Kamuti Harmat Tápiógyörgye --> Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI ( Tápiógyörgye, Szent István tér 7) a c



d
b d d a d


e b
c
d a a
66

Kováts Petra Anna Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a c a b a d b b b e e a d a a d e a
d e d e c e 66

Wesniczky Albert Szolnok --> Fiumei Úti Általános Iskola ( Szolnok, Fiumei út 5.) a c


d b b b a d a d c e a a

c e d e d
66
41. Balogh Balázs Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a c c c a c b d b c a b d a e c e b c c b d a c b 65

Fazekas László Tiszafüred --> Kossuth Lajos Gimnázium Szakképző Iskola Általános Iskola Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium a c c c e c b e b
d c d d

e b
c
e d d d 65

Gál Péter Zagyvarékas --> Damjanich János Általános Iskola ( Zagyvarékas, Alkotmány u. 20.) a c c b d d b a b c a a d d c c e c c c a d c c e 65

Kádár Attila Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy úti tagintézmény a c
b
c b b b e b c d a a
e a
c b d e
d 65

Palágyi Imre Kisújszállás --> Kossuth Lajos Általános Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon a c c a a c b b b e b c d a a e e c e c e d c d d 65

Rauschenberger Zita Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Györffy István Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a c c e d b b d b e d c d c a b e a b b e d e a c 65

Rómer Zoltán Szolnok --> Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Tallinn AMI ( Szolnok, Kassai út 29.) a c e d d c b b b c d e d e b b e b a c e d e b c 65

Tóth Bence Jászalsószentgyörgy --> Lippay L. Alsójász.Óvodai Iskolai Alapf. Műv.okt. Központ ( Jászalsószentgyörgy, Rákóczi út 1.) a c c a e d d e b b d a d e e d b a e c a d b d e 65
49. Csík Dorottya Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) a c c d a d b b b d d a d c
c e a b c b a e d
62
50. Kötél Veronika Jázmin Mezőtúr --> MKKI Újvárosi iskolarész ( Mezőtúr, XIII. út 12.) a c
d a
b
b c d c d d e e e c
c
d e d
61

Pintér Noémi Öcsöd --> József Attila ÁMK Általános Iskolája ( Öcsöd, Köztársaság út 37-39.) a c e e c d b b b a d d d d c c e a
c c d e d d 61
52. Mucza Antónia Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a c c d a c b c b a a a e d a c e c b c e d e a d 60

Varga Enikő Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) a c
c
d b d b c
c d b b
e d b c
d c d e 60
54. Gedei Péter Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye / Bajcsy úti tagintézmény a c


d b b b d a a d


e c
c
d e e
59

Meleg Sándor Tápiógyörgye --> Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI ( Tápiógyörgye, Szent István tér 7) a c
a
c b b b a b c e a a b e b
c j d c d
59

Sápi Bianka Jászberény --> Jászsági Közoktatási Intézmény Belvárosi Általános Iskolai Tagintézménye / Belvárosi Általános Iskola a c c d e
b d b a
c c

e b b c c b d b d b 59
57. Csajági István Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Ált. Isk. Tagintézmény a c
a a d b
b e d a



d b
c e d c e
58

Holló Sándor Kisújszállás --> Arany János Általános Iskola ( Kisújszállás, Kálvin u 3 sz.) a c c a

b e b d a a d
e c e b e c d c e e d 58

Márki Bence Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a c d c a d b b d b b a d b
b e b
c c d e a
58

Szűcs Noémi Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a c e d a d b b b e d b d

c e c
c e d e c a 58
61. Hámori Gergő Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) a c a a a d c e b b d j d d
a e b
c e e e c c 57

Koczka Tamás Attila Jászalsószentgyörgy --> Lippay L. Alsójász.Óvodai Iskolai Alapf. Műv.okt. Központ ( Jászalsószentgyörgy, Rákóczi út 1.) a c


c b b b e a c d a b b b

c
d e d
57

Szuda Gergő Abony --> Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a c
a
c b e b c a a a c e a e b b c e d b d b 57
64. Babec Balázs Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) a c c c b d j j b a a a d c d c e b d d c a e d
56

Bizony Dominik Szolnok --> Széchenyi Körúti Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi krt. 10) a c


c d e b d b e d e e e a b
c
d e d
56

Horváth Ágnes Nóra Szolnok --> Szent-Györgyi Albert Általános Iskola ( Szolnok, Széchenyi körút 22.) a c d d e
a b b e b c e a b c e a a c a d e d d 56

Pápai Adrián Karcag --> Karcagi Nagykun Református Általános Iskola ( Karcag, Kálvin u. 2) a c j e a c j

d d a d j

e c
c e d e e
56

Rác Ilona Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Györffy István Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a c

e
b b b e

d


e c d c

e d
56

Toldi Boglárka Mezőtúr --> MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a c d c e


d e d a c


e c e c e a e d e 56
70. Fekete István Arnold Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája a c b e a c a c b d b a d c b b e b e c b d b d e 55

Hegedűs Kamilla Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) a c e b e
b b b c b d d


e c b c a b j d
55

Makovi Gyöngyi Szolnok --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok ( Szolnok, Rákóczi út 45.) a c a b a c c c b b b d d a a c b c d d e d c d d 55
73. Lőrincz Zoltán Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) a c

c c b b b e a a d b b b e

c c d c e d 54
74. Gál Patrik Szolnok --> Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Tallinn AMI ( Szolnok, Kassai út 29.) a c


d b e b e a d d


e b
c c e c d
53
75. Fazekas Antónia Mónika Mezőtúr --> MKKI Rákóczi Úti Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola a c j e e c e e b a a c d a

e b e d e d b a e 52

Lesták Fanni Tápiógyörgye --> Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI ( Tápiógyörgye, Szent István tér 7) a c


c d
b b a d d d b
e c
c e d c e
52

Sóskuti Dávid Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) a c
a e b e
d e d a d


b b
e c d c d
52
78. Anda Dávid Törökszentmiklós --> Bethlen Gábor Református Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó a c

e d e e b c
e d e b e e d
e c d
e
51
79. Harsányi Márk Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Kováts Mihály Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) e c d e a b b d a b d a d b b e e b c a e b b d e 50

Surányi Anna Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) a c d e b d e e b c a c e a b c e b d c c d b b a 50
81. Papp Márk Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma a c d b j c e
b d d a j


e c b c b d a c e 49

Szabó Gábor Törökszentmiklós --> Hunyadi Mátyás Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat a c
a
c d e b a d a d b b c c d
c d d a e
49
83. Köböl Vince Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) a c d
b d c c b c d c d

c b d e a c d b d e 48

Radó Levente Törökszentmiklós --> Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Kollégium és Óvoda / Bercsényi Miklós Gimnázium és Kollégium ( Törökszentmiklós, Almásy út 1) a c
a
c e
b c
d d


c

c


d
48

Uzsoki Virág Olimpia Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája a c c d a c b
e d d b d a b
d c
c c d c e d 48
86. Bozsik Donát Kunszentmárton --> Kunszentmárton Városi Általános Iskola ( Kunszentmárton, Deák Ferenc utca 4.) a c
b a c b
b a c a d


d a
c b d c e
47

Czimmer Gergely Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) a c c a e c d e b a a d b a b e e c
e b e c d
47
88. Berkó Szilveszter Szolnok Szandaszőlős --> Szandaszőlősi Általános Iskola Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a c c b e c d a j d j a c c d j e j e d c e d c d 45

Faragó Róbert Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) a c e b a d c
b c e d a


b b
d b a a d c 45

Kardos Gergő Fegyvernek --> Orczy Anna Általános Iskola és Szakiskola / Orczy Anna Ált. Isk. Tagintézmény a c a c a c e e b c d c d b a c b b e d b d b c e 45

Tóth Violetta Berekfürdő --> Veress Zoltán Általános Iskola és Óvoda ( Berekfürdő, IV. Béla király út 1.) e c e b e d e c b e b a d b d b d b b a b b a a e 45
92. Kálé Benedek Jászapáti --> Jász-Nagykun-Szolnok-Megyei Mészáros Lőrinc Gimnázium Szakképzó Iskola és Kollégium / gimnázium a c e a e c b b c e a
d e e e
b
c
d c d b 44

Sebők Máté Jászberény --> SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ( Jászberény, Rákóczi u. 53.) a c
c
c

b e
c d


e c




d
44

Slezák Dóra Törökszentmiklós --> Hunyadi Mátyás Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat c c
d
c b e b c d e d d a c e d
d e e c c
44
95. Kiss Dominik Rákóczifalva --> II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a c


c c c b c

d d e c
b
c c e c e
43

Tóth Gergely Olivér Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Általános Iskolája a c a b
c e
b c c
d e

a c

c e c d
43
97. Gáll Endre Mezőtúr --> Mezőtúri Református Kollégium Gimnázium Szakközépiskola és Általános Iskola / Mezőtúri Református Kollégium Gimnáziuma a c c a e c b b d e
d d


d

e
d c e d 42

Hímer Krisztina Kunmadaras --> Kunmadarasi Református Általános Iskola ( Kunmadaras, Kálvin út 2.) a c e d e d e
b b a a d e e e a a e e c d
c e 42

Korom Tibor Törökszentmiklós --> Hunyadi Mátyás Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat a c d a c c b d b d a
d


a j
d
d e e
42

Németh Hanna Berekfürdő --> Veress Zoltán Általános Iskola és Óvoda ( Berekfürdő, IV. Béla király út 1.) a c d b e e b a b c a c a c
c d b
d c b c d c 42

Szabó Dávid Szajol --> Kölcsey Ferenc Általános Iskola ( Szajol, Kölcsey Ferenc út 45.) b c c b
c b b b j a a d b
a c d b d b d a d c 42
102. Jenes Violetta Szolnok --> Kassai Úti Általános Iskola ( Szolnok, Kassai út 17) a c d c a c c e b e d d d e d c e e
d a d b d e 41

Kovács Patrik Újszász --> ÚNK Vörösmarty Mihály Általános Iskola ( Újszász, Kossuth út 13.) d c a a
c e
b e d b d

c a b
d c d a d
41

Madarász Anett Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) a c


c b a b c d a b c b c e a
d a b
a
41
105. Bárdos Péter Jászárokszállás --> Széchenyi István Általános Iskola Óvoda és Zeneiskola ( Jászárokszállás, Köztársaság tér 15) a c e b e e b b d b a a d b c d b c e e c e b d d 40

Gerhardt Wanda Lina Abádszalók --> Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola ( Abádszalók, István király út 1) a c


c b
b e a
d


e a
d b d b e
40

Görbe Ákos Jászberény --> Lehel Vezér Gimnázium ( Jászberény, Szentháromság tér 1.) a c


b b b c c d d c


e a

a a
d
40

Mihácsi Szimonetta Karcag --> Karcagi Általános Iskolai Központ / Kiskulcsosi Tagiskola ( Karcag, Kossuth tér 4.) a c d c a c a a b a e a d e e e e